Elektryk / Elektronik

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. E/3003

Praca dla absolwenta szkoły technicznej o profilu elektryczno-elektronicznym.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi i elektronicznymi oraz gotowość do nauki związanej z instalowaniem i serwisowaniem maszyn przemysłowych.

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w instalowaniu i uruchamianiu maszyn u klientów,
  • wykonywanie napraw i konserwacja maszyn,
  • programowanie maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki,
  • umiejętność odczytywania i pracy ze schematami elektrycznymi i elektronicznymi,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki,
  • gotowość do nauki związanej z instalowaniem i serwisowaniem maszyn przemysłowych,
  • gotowość do podjęcia pracy mobilnej (wyjazdy serwisowe na terenie Polski),
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć do pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego - zostaniesz przeszkolony i przygotowany do wykonywania zadań,
  • wsparcie doświadczonego pracownika, następnie możliwość samodzielnej pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • dodatkowe szkolenia produktowe (również zagraniczne) umożliwiające rozwój zawodowy,
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis