Opis stanowiska pracy

Integrator systemów teletechnicznych ( (instalacje elektryczne, sieci LAN, systemy alarmowe, telewizji dozorowej, ppoż, kontroli dostepu, itp) zaprasza do pracy absolwentów szkół technicznych. Jeśli twoim hobby jest elektronika oraz instalacje elektryczne to z nami skutecznie będziesz mógł rozwijać się w tych kierunkach.

Opis stanowiska:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych, w tym tzw. domów inteligentnych
• Wykonywanie instalacji niskoprądowych: sieci LAN, alarmowe, ppoz
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych
• Opieka serwisowa nad powierzonymi obiektami typu biurowce, inne obiekty użyteczności publicznej.
• Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Wymagania

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy montażowej lub serwisowej instalacji elektrycznych
• wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym/elektronicznym
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia SEP do 1kV
• Doświadczenie w zawodzie: min. 2 lata
• komunikatywność
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• niekaralność

Firma oferuje:
• Stabilność zatrudnienia
• Pewne wynagrodzenie co miesiąc
• Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy
• Szkolenia zewnętrzne
• Profesjonalne elektronarzędzia

Prezentacja firmy

Firma BRASCO powstała w 1997 roku w Zabrzu. Od początku istnienia naszym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis