ELEKTRYK / ELEKTRONIK UTRZYMANIA RUCHU

MPT COMPONENTS Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

MPT Components Sp. z o.o. spółka MPT Group GmbH w związku z dalszym rozwojem na terenie Polski poszukuje kandydatów do zakładu w Zabrzu na stanowisko:

ELEKTRYK/ELEKTRONIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych (w szczególności obrabiarki CNC, prasy) w obszarze elektrotechniki, mechaniki i automatyki przemysłowej oraz dbałość o ich stan techniczny,
  • Przeglądy okresowe, naprawy konserwacyjne, modernizacyjne i usprawniające pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Skuteczne usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań korygujących w zakresie elektryki, mechaniki oraz automatyki,
  • Współuczestnictwo w instalacji nowych maszyn i urządzeń,
  • Obsługa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych,
  • Raportowanie wykonanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryk, Elektronik, Elektromechanik, Mechatronik,),
  • mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i zdolność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka niemieckiego uważana będzie za dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym kilku tygodniowe staże w Niemczech;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w młodym, tworzonym zespole;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obróbką skrawaniem i tłoczeniem elementów m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis