ELEKTRYK/ELEKTRONIK/MECHATRONIK -->DARMOWE MIESZKANIE

Sedulus Sp. z o.o.

Landshut, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Landshut, Niemcy

Opis stanowiska

  • Monter szaf sterowniczych
  • Praca dla elektryków/elektroników (lub osoby z doświadczeniem) przy montażu szaf sterowniczych lub na budowie
  • Praca także dla par z doświadczeniem!
  • Kontrola i naprawa błędów
  • Okablowanie elektrycznych komponentów
  • Przeprowadzenie testów
  • Montaż mechanicznych i elektrycznych części
  • Praca tylko na 1 - zmianę
  • Pomocnik elektryka
  • pomoc w montażu instalacji elektrycznej
  • pomoc w naprawie usterek
  • ogólne prace porządkowe

Wymagania stanowiska

  • Mile widziane wykształcenie jako elektryk/elektronik/elektryk przemysłowy/mechatronik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość techniki sterowania
  • umiejętność pracy w zespole i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Na start 10.45€ brutto/h + 200€ diety netto miesięcznie
  • Możliwość pracy na budowie stawka od 11.45€ brutto/h 200€ diety netto miesięcznie
  • Darmowe mieszkanie
  • Możliwość rozwoju oraz długotrwała współpraca
  • Bezpłatne ubranie robocze
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy