Elektryk Elektronik Elektromonter NIEMCY praca auto sluzbowe

THOR Industriemontagen GmbH & Co.KG

Niemcy, zagranica

THOR® – firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 20 lat wspieramy naszych klientów z segmentu techniki instalacyjnej i techniki w budynkach mieszkalnych i użytkowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach. Obecnie mamy ponad 1000 pracowników, którzy pracują w całych Niemczech. Czy chce Pan/i dołączyć do THOR®?

Miejsce pracy: Niemcy

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Opis stanowiska:

instalacja, montaż, uruchomienie instalacji elektrycznych w budynkach
przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
samochód służbowy wraz z kartą paliwową dla każdej brygady
profesjonalny sprzęt do pracy
odzież roboczą firmy engelbert strauss
organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
BEZPLATNY kurs j. niemieckiego we Wrocławiu

dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter/ elektronik oraz wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno- Pomiarowa i Automatyka), niemiecki certyfikat DGUV V3
mile widziane EKIPY 2 osobowe pracowników, ze znajomością j. niemieckiego
prawo jazdy kat. B- UWAGA- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU- oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim klikając w przycisk aplikowania.