Elektryk/Elektronik budowa maszyn Regensburg Niemcy

P.W.Roma

Regensburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy Elektroników / Elektryków / Mechatroników do pracy przy budowie zaawansowanych maszyn w międzynarodowej firmie. Miejsce: Regensburg/Bayern/Niemcy.

Obowiązki:

  • Podłączanie komponentów i urządzeń elektrycznych zgodnie ze schematami
  • Instalacja komponentów elektrycznych/elektronicznych do zakończenia budowy maszyny
  • Ustawianie/Konfigurowanie elektrycznych/elektronicznych komponentów
  • Wykrywanie usterek, korekta błędów
  • Tworzenie list kontrolnych i ścieżek audytu
  • Wykonywanie kopii zapasowych danych i testowanie funkcjonalności i jakości maszyn
  • Konfiguracja urządzeń zabezpieczających zgodnie z procedurami podanymi na check-listach
  • Kontrola dokumentów maszyn

Wymagane kwalifikacje:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe - Elektronik/Elektryk/podobne (technik/inż/mgr)
  • Mile widziana znajomość PLC Siemens S7
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera/sterowników plc

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Dodatki wakacyjne / Dodatki świąteczne
  • Wysokiej jakości odzież roboczą
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Możliwość dalszego rozwoju

CV w języku Niemieckim (warunek konieczny) proszę wysyłać przez infopraca

Prezentacja firmy

Agencja Pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Dodatki wakacyjne i świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis