Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ELEKTRYKÓW/ ELEKTROMONTERÓW do pracy na terenie Niemiec - Zagłębie Rury ( Düsseldorf, Köln, Dortmund) przy instalacjach elektrycznych w nowym budownictwie mieszkaniowym.

Zapewniamy:

- umowę o pracę nadługi okres
- zarobki  w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego,
- opłacone zakwaterowanie,
- godne warunki pracy i płacy,
- premiujemy osoby z j.niemieckim
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe.

Szczegóły pracy ustalamy indywidualnie.

CV prosimy przesyłać na maila firmowego podanego w ogłoszeniu (w tytule maila: Elektryk Niemcy).

Wymagania

Wymagania:

-wykształcenie i doświadczenie przy wykonywaniu prac elektrycznych-3-5 lat (domy, budynki użyteczności publicznej )

- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży (świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp.)

- chęci do pracy w delegacji w Niemczech

Prezentacja firmy

KET Service Sp. z o. o. <br/> <br/>Jesteśmy firmą zajmującą się komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie