Elektryk/Elektromonter

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Montaż podzespołów
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, komunikatywność,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka, elektromechanika, elektromonter
  • lub 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i oraz nauki języka niemieckiego

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna