Elektryk/Elektromonter

Star Personal GmbH Polska

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od ponad dziesięciu lat firma Star Personal GmbH oferuje ponadtaryfowe wynagrodzenie oraz pewną pracę na terenie Niemiec!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wymagania:

  • znajomość instalacji elektrycznych i/lub elektryki przemysłowej
  • mobilność
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + diety + nadgodziny
  • premie świąteczne i urlopowe
  • niemiecką umowę o pracę
  • niemieckie świadczenia socjalne (składki rentowe, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki rodzinne )
  • organizację zakwaterowania przez firmę
  • wypłatę zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Od ponad dziesięciu lat firma Star Personal GmbH oferuje ponadtaryfow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna