Elektryk/Elektromonter- niemiecka umowa-1800- 2100E na rękę/bezpłatne zakwaterowanie

Eu Workers

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta osób na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter- od zaraz - Niemiecka umowa-1800- 2100E na rękę/bezpłatne zakwaterowanie

Miejsce pracy: okolice Augsburga/Ingolstadt

Opis stanowiska:

  • podłączanie instalacji elektrycznych w kontenerach biurowych
  • diagnozowanie awarii i usterek oraz ich usuwanie,
  • bieżąca konserwacja podległych sprzętów i urządzeń

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas w EURO( 1800-2100E na rękę) w zależności od klasy podatkowej przy 170 h
  • pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długi/stały kontrakt
  • bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • punktualność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • własny samochód

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna