Opis stanowiska pracy

Firma KB Outsourcing o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym dla jednego ze swoich klientów poszukuje:

Stanowisko: Elektryk/Elektromechanik

Branża: Spożywcza

Miejsce pracy: Koziegłówki

System: 1-dno zmianowy pn-pt 7-15 + dyżury

Opis stanowiska:

Konserwacja oraz naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych,
Montaż nowych urządzeń,
Usuwanie awarii

Wymagania:

Uprawnienia SEP do i powyżej 1KV
Minimum roczne doświadczenie
Dyspozycyjność i chęci do pracy

Oferujemy:

Stałą prace w dużej rozwijającej się firmie.
Możliwość rozwoju
Umowę o prace od pierwszego dnia
Miłą atmosferę w pracy
Wzrost wynagrodzenia proporcjonalny do zdobywanych umiejętności

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pomocą portalu olx.pl lub podania nr telefonu.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla KB Outsourcing Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KB Outsourcing Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Prezentacja firmy

Firma KB Outsourcing to Agencja Zatrudnienia o ugruntowanej pozyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna