Elektryk-elektromonter

Hitin Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków wchodzą m.in.:

- montaż szaf sterowniczych (automatyka maszyn, linii transportowych itp.)

- montaż obiektowy instalacji automatyki

- przeglądy i serwis instalacji automatyki, usuwanie awarii

- różnego rodzaju prace warsztatowe na miejscu np. remonty stacji transformatorowych ognioszczelnych,

- naprawa transformatorów, remonty i modernizacje maszyn

- pomoc przy pracach ślusarskich, montażu konstrukcji itp.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość schematów elektrycznych,

- umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,

- prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- świadectwo SEP nie jest wymagane (zapewniamy jego zdobycie) ale jego posiadanie będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

O firmie: <br/>Firma HITIN powstała w 1992 roku jako następca firmy ENER... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis