Ward Personnel Limited

Nasz klient to wiodący na rynku producent aparatury rozdzielczej i szaf sterowniczych.

Elektryk - Elektromonter

Od: Ward Personnel Limited
Miejsce pracy: Irlandia, Dublin

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji rozdzielnic
  • Budowa i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych
  • Montaż pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi
  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych jest konieczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne zarobki w wysokości €20.00 na godzinę
  • Od 45 do 55 godzin tygodniowo
  • Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle