ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Interwel Oost BV

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen w Holandii dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje doświadczonego elektryka/elektromontera.

Obowiązki: instalacja, konserwacja, naprawa i testowanie rożnych instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako elektryk oraz uprawnienia elektryczne SEP
  • Certyfikat VCA i certyfikat NEN 3140 – mile widziany
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Własne narzędzia pracy

Oferujemy:

  • Stala prace w międzynarodowym środowisko
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę koordynatora na miejscu

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pracy z siedzibą w Nieuwleusen w Holandii. Specjalizuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Energetyka, Praca Inne