Elektryk / Elektromonter okrętowy

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy aktualnie kandydatów an stanowisko:

Elektryk/Elektromonter okrętowy

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz naprawy związane z usterkami elektrycznymi instalacji elektrycznej, maszyn i urządzeń okrętowych
  • Prace konserwacyjne i przeglądy maszyn i urządzeń zarówno w maszynowni jak i na pokładzie
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych narzędzi, instalacji oraz pomieszczeń

Wymagania:

  • Certyfikat VCA
  • Wykształcenie oraz doświadczenie jako elektryk, elektromonter, elektromechanik lub energetyk
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Legalny holenderski kontrakt
  • Odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie (obowiązkowe w Holandii)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis