Elektryk elektromonter Norwegia

Norint Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Od: Norint Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Norwegia

NORINT Sp. z o.o. - agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz świadczenia emerytalne. Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji, odbywania wymaganych w danym kraju szkoleń BHP oraz organizowania niezbędnych formalności poprzedzających podjęcie pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:
  • Elektryk z DSB lub SEP (wówczas pomagamy uzyskać norweskie uprawienia DSB)

Miejsce pracy: Norwegia / Wiele lokalizacji

Na bieżąco prowadzimy rekrutację do projektów, realizowanych w różnych regionach Norwegii. Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

OBOWIĄZKI:

  • montaż instalacji elektrycznej
  • podłączanie urządzeń elektrycznych
  • podłączanie rozdzielnic
  • układanie kabli
  • zamykanie przejść kablowych

WYMAGANIA:

  • posiadanie min. 4-5 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami
  • posiadanie uprawnień DSB (dokument który potwierdza, że zagraniczne kwalifikacje danej osoby są zgodne z obowiązującymi w Norwegii wymogami) lub opcjonalnie SEP (wówczas pomagamy, w uzyskaniu DSB)
  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowa gwarantująca takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.
  • WYNAGRODZENIE: od 220 NOK brutto/h
  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( koszt ok. 2000 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Kontakt:

W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 694 457 554 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.