Elektryk– Elektromonter – Elektromechanik

Trinitec Sp. z o.o.

Mikołów k Mysłowice Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• montaż szaf i maszyn przemysłowych;
• przygotowanie części/montaż mechaniczny/w tym również pneumatyczny i hydrauliczny/elektryczny urządzeń;
• przeprowadzanie testów produktów finalnych.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe o specjalności elektrycznej, mechanicznej lub pokrewnej;
• doświadczenie w pracy w wyuczonym zawodzie;
• świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV (SEP)
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;
• zdolności manualne umożliwiające montaż szaf i podzespołów maszyn;
• zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, zaangażowanie;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość zagadnień pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem;
• znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie;
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w wielu dziedzinach przemysłu;
• miłą atmosferę w pracy;
• udział w ciekawych projektach w kraju i zagranicą.

Prezentacja firmy

Firma z Mikołowa o ugruntowanej na rynku pozycji, z wieloletnim d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka