Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

elektryk/ elektromechanik

Nr ref.: 23283
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków:
  •  montaż dodatkowych instalacji elektrycznych zabudowy,
  • przedłużanie wiązek elektrycznych,
  •  wykonywanie instalacji elektryczno-pneumatycznych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. zawodowe jako elektromechanik,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk samochodowy
  • umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej,
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • możliwość długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)