Elektryk/Elektromechanik

OTTO Work Force

Niepołomice, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niepołomice

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:
KI/EL/06/2015

Miejsce pracy:
Niepołomice

Wymagania:
- Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki
- Uprawnienia SEP 1kV(elektryczne, energetyczne, gazowe)
- Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
- Duża dyspozycyjność czasowa
- Mile widziane referencje
- Samodzielność w działaniu
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat.B
- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, umiejętność czytania schematów elektrycznych

Obowiązki:
- Utrzymanie w sprawności maszyn
- Nadzór nad dokumentacją techniczną
-Wykonywanie bieżących napraw

Informacje o wakacie:
- Umowa o pracę
- Praca w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.