Elektryk / Elektromechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Gniezno

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych oraz urządzeń pomocniczych
  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z ustalonym harmonogramem prac
  • Wykonywanie napraw oraz usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze utrzymania ruchu
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o znanej, międzynarodowej marce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Pracę w systemie jednozmianowym (przez okres wdrożenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do wakacji oraz dodatki świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials