ELEKTRYK / ELEKTROINSTALATOR z j. niemieckim od zaraz

HR Investment Sp. z o.o.

południowe Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko :

Elektryk/Pomocnik Elektryka
- Niemcy

Zakres obowiązków :
• Montaż instalacji elektrycznych głównie na nowych obiektach przemysłowych
• Układanie i podłączanie kabli
• Montaż tras kablowych
• Przeróbki istniejących instalacji
• Montaż osprzętu elektrycznego

Zapewniamy :
• Umowę o pracę na pełen etat na polskich warunkach – wysokie składki ZUS !
• Wypłatę do 10 dnia każdego miesiąca
• Stawki od 12,5 euro brutto/h (w przypadku braku uprawnień od 11,75 euro brutto)
• Dodatki frekwencyjne i paliwowe
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
• Premię za pierwszy dojazd
• Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

Wymagania :

• Polskie uprawnienia SEP (w przypadku braku uprawnień oferujemy pracę jako Pomocnik Elektryka)
• Własny samochód
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis