Elektryk/ Elektrikere – Norwegia Rotacja

Adecco Solutions AS

Norwegia, Stamsund, Leknes, zagranica

Opis stanowiska pracy

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej:

Opis zadań:

Montaż instalacji eklektycznej (instalacje świetlne). Praca z rysunkami technicznymi na samodzielnym stanowisku od 1 października do 31 marca 2019.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • Dyplom ze szkoły profilowej
  • Certyfikat DSB
  • Doświadczenie z Norwegii
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 220 - 229 NOK brutto/godz.
  • Zapewniamy dojazdy na północ Norwegii
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
  • Rotacja 8/2

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Zdjęcie
  • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim za pomoca opcji "Aplikuj".

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy