Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Janaszek Electric Sp. z o. o. -firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej.

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:

  • serwis instalacji elektrycznej i odgromowej,
  • reagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz,
  • dokonywanie remontów instalacji elektrycznych,
  • przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów, dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie,
  • dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy,
  • wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi
  • uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru),
  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
  • samodzielność w działaniu,umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia ( mile widziane ),
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów,
  • mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pełny etat,
  • niezbędne narzędzia, mierniki, materiały,
  • dodatkowo płatne wyjazdy na awarie,
  • indywidualne planowanie czasu pracy.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna