Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac :

- wymiana źródeł światła oraz opraw

- wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych

- konserwacja instalacji odgromowych

- reagowanie na zgłoszenia niedziałającej instalacji elektrycznej w budynkach

- przeprowadzanie pomiarów elektrycznych

- dokonywanie drobnych remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.

Oferujemy

- stabilną pracę

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pełen etat

- samochód służbowy

- niezbędne narzędzia, mierniki, materiały

- dodatkowo płatne wyjazdy na awarie

- indywidualne planowanie czasu pracy

- praca w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)

Wymagania

- doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających

- uprawnienia elektryczne do 1 KV ( mile widziane Eksploatacji i Dozoru)

- prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)

- całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)

- umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria