PSE Personalservice

Elektryk budowlany

Od: PSE Personalservice
Miejsce pracy: Ulm, Frankfurt nad Menem, Chemnitz, Monachium, Mannheim

Firma PSE – Personal Service GmbH jest licencjonowanym pośrednikiem pracy w Niemczech z siedzibą w Biberach Riß. Już dziesięć lat skutecznie wspieramy naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma firmami działającymi w różnych branżach. Korzyści naszych klientów i satysfakcja naszych pracowników uzasadnia sens naszej działalności.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem specjalizującym się we wszystkim co związane jest z praca i zatrudnieniem. Najsilniej wspieramy sektor obejmujący rekrutacje stałe, doradztwo personalne i zarządzanie na miejscu (On-Site-Management).

Na zlecenie naszego partnera poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi na stanowisku:

Elektryk budowlany/ Ulm, Frankfurt nad Menem, Chemnitz, Monachium, Mannheim.

Zakres obowiązków:

  • instalacje elektryczne według planu w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
  • montaż i konserwacja elementów elektrycznych
  • rozkładanie przewodów wysokiego napięcia
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń, podzespołów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • wykształcenie kierunkowe jako Elektryk,
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność na stanowisku pracy oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy:

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę stawki od 12€ - 13€/h Brutto,
  • płatne nadgodziny– 25%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
  • dieta za przepracowany dzień, od 8-10 € Netto,
  • zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy,
  • zaliczki wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,
  • opieka koordynatora polskojęzycznego,
  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 25 dni, po 5 latach 30 dni,
  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld