sky Personal Alexander Geworsky

Elektryk Budowlany

Od: sky Personal Alexander Geworsky
Miejsce pracy: Niemcy

Firma sky Personal w Niemczech poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY

Zarobki: 11,40 - 13,00 €/h Brutto + 60€ Dieta dzienna Netto!

O naszej Firmie:

Bezpośredni niemiecki pracodawca Zaufany Partner Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanych i przemysłowych na terenie Niemiec.

Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla każdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadający kandydatowi.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".
Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.
  • Wiercenie gniazdek, montaż i naprawa włączników i oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych
  • Układanie tras kablowych (montaż kabli)
  • Praca według planów elektrycznych

Wymagania:

  • Kwalifikacje w zawodzie elektryka lub wieloletnie doświadczenie na danym stanowisku
  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętności montażu, serwis i naprawa instalacji elektrycznych
  • Mobilność, posiadanie własnego samochodu na wyjazd, mile widziane

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
  • Niemiecką Umowę, na niemieckich warunkach
  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
  • Umowy na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki 11,40-13,00€/h Brutto
  • Diety za każdy przepracowany dzień pracy 40- 70€
  • Zakwaterowanie płatne przez pracownika, zorganizowane przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opieka polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość przejęcia zatrudnienia przez kontrahentów.
  • Konto godzinowe (AZK)80 h

Szanowni kandydaci,

pragnę poinformować, że opłatę za zakwaterowanie ponosi pracownik.
Firma sky Personal pomaga pracownikom tylko znaleźć i zarezerwować kwaterę.
Opłatę za mieszkanie proszę uregulować bezpośrednio z właścicielem mieszkania.
Najwyższa opłata za kwaterę wynosi 25 € za dobę.

Lokalizacje: Dorfen, Gießen, Bonn, Singen, Karlsbad, Frankfurt/M, Würzburg, Koblenz, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.