Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta czeskiego poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: Mlada Boleslav, Czechy

Nr ref.: EBC/1119/OP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki ok. 35.558 CZK czyli 6 tys zł netto miesięcznie;
  • W okresie zimowym zapewnione posiłki regeneracyjne;
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • 25 dni urlopu / rok;
  • Zapewniony darmowy przejazd z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania;
  • Praca od zaraz.

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznej;
  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji.

Wymagania

  • Uprawnienia elektro - energetyczne;
  • Wykształcenie jako elektryk lub podobne;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Nie wymagamy znajomości języka czeskiego.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie