Elektryk budowlany

Viktech Sp. z o.o.

Dania, zagranica

Viktech Sp. z o.o. Viktech Sp. z o.o. Viktech Sp. z o.o. Viktech Sp. z o.o.
Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej dla branży elektronicznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Aarhus w Danii. Łącznie mamy siedem biur w Danii, jedno w Polsce - w Szczecinie. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 45-50 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania

Główne zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznej, okablowania, sprzętu i systemów oświetleniowych w nowych budynkach i apartamentach
  • Łączenie i montaż przewodów, automatycznych włączników, kabli, transformatorów, sieci komputerowych i innych komponentów
  • Czytanie diagramów i rysunków technicznych
  • Przeprowadzanie testów systemów elektrycznych
  • Naprawa przy zastosowaniu urządzeń takich jak omomierz, woltomierz i oscyloskop
  • Zapewnienie kompatybilności i bezpieczeństwa systemu.

Wymagania:

  • Jesteś wykwalifikowanym elektrykiem z kilkuletnim doświadczeniem
  • Posiadasz dokumenty potwierdzające twoje doświadczenie (referencje, certyfikaty, świadectwa)
  • Jesteś oddany i identyfikujesz się z firmą
  • Chcesz wykonywać pracę jak najlepiej a do tego masz przyjazne usposobienie
  • Pracujesz niezależnie i zawsze starasz się wykonywać jak najlepiej swoje obowiązki
  • Pracujesz w dobrym tempie, ale jednocześnie pracujesz ostrożnie i masz wyczucie małych szczegółów
  • Jesteś zorientowany na klienta i można Tobie ufać
  • Komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy:

  • Pomoc konsultanta, potrzebną przy kontakcie z Klientem i w sprawach dotyczących projektu
  • Najwyższej jakości narzędzia, maszyny i odzież roboczą
  • Duński kontrakt ze wszystkimi świadczeniami: emeryturą i dodatkami urlopowymi zgodnie z branżowymi umowami związkowymi
  • Poczucie identyfikacji z firmą, letnie imprezy dla pracowników, wieczory przy grillu, świąteczny lunch, bonusy itp.
  • Pomoc przy zakwaterowaniu, pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu.