Opis stanowiska pracy

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje elektryka/montera inastalacji elektrycznych do pracy na terenie Niemiec.
Elektryk

Opis stanowiska:

- umiejętność odczytywania schematów obwodowych,
- montaż instalacji elektrycznej w budynkach,
- przygotowywanie powierzchni do prowadzenia okablowania (np. nacięcia w betonie)
-montaż gniazdek, przełączników, TV, przyłączenia antenowego,
-przegląd, naprawa i konserwacja instalacji elekrycznych.

Wymagania

Wymagania:

- ukończone wykształcenie jako elektryk (lub posiadanie legitymacji SEP),
- doświadczenie w zawodzie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym,
- gotowość do pracy zmianowej,
-dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,
- zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,
- gotowość do samodzielnej pracy.

Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.
Oferujemy:

-wysokie zarobki,
-tygodniowe zaliczki,
-niemiecką umowę o pracę,
-bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
-pracę OD ZARAZ,
-płatny urlop, premie świąteczne,
-organizacje zakwaterowania,
-opiekę i pomoc polskiego pracownika.

Prezentacja firmy

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracownik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie