Elektryk Budowlany (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko: ELEKTRYK

Miejsce pracy: Francja, departament: Górna Sabaudia

Wakaty: 3

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Główne zadania :

  • Montaż i instalacja urządzeń elektrycznych,
  • Podłączanie kabli, wykuwanie otworów,
  • Instalacja gniazd i rozgałęźników,
  • Okablowanie sieci przewodów,
  • Kładzenie kabli w domach mieszkalnych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku ELEKTRYK,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego,
  • Mile widziane auto – ale nie jest to warunek konieczny ( Klient zapewnia auto na dojazdy do pracy)
  • Wymagane prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową: od 11 € do 12,50 € brutto za godzinę pracy,!!! STAWKA DO NEGOCJACJI dla kandydata z komunikatywną znajomością języka francuskiego oraz wyjazd własnym autem ( pokrywamy koszty przejazdu).
  • + 10% stawki godzinowej - zaliczka za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Dodatek żywieniowy: 8,40 € netto za przepracowany dzień,
  • PŁATNE NADGODZINY:
  • od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,
  • od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,
  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu,
  • Pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • Darmową odzieź roboczą,
  • Zdalne załatwienie formalności.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna