Elektryk budowlany – Norwegia – nowa oferta kwiecień 2014 r!

ES-Perfekt

Norwegia - Alesund, zagranica

Opis stanowiska pracy

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nowym projektem w kwietniu 2014 zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

„Elektryk budowlany - Norwegia".

Nr ref.: E-DSB/N04

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na wcześniejsze projekty rekrutacyjne prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”

Obowiązki:
Praca związana z montażem instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia.

Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje odpowiednich uprawnień (DSB), wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w w/w zawodzie oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Pracodawca norweski oferuje:
- długoterminowe kontrakty
- atrakcyjne wynagrodzenie od 220 NOK brutto/h
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- pomoc urzędowo-administracyjną,

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- uprawnienia norweskie (DSB) - warunek konieczny,
- doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryk (min. 3 lata),
- preferowane doświadczenie w sektorze budowlanym
- preferowane doświadczenie w krajach skandynawskich,
- mobilność,
- dyspozycyjność
- gotowość do wyjazdu zagranicznego,

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim lub norweskim.
Prosimy o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydaci mają możliwość samodzielnego potwierdzenia warunków pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis