Elektryk budowlany - niemiecka umowa i bezpąłtny hotel z obiadami

Agencja Zatrudniania i Doradztwa Personalnego, Usługi Kadrowo-Płacowe / Księgowe

Niemcy , zagranica

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ: 1428) firma z tradycjami od 2004 roku – leader w rekrutacji pracowników, dla swojego Klienta – sprawdzonej i rzetelnej firmy z blisko 30-letnim doświadczeniem w Niemczech, poszukuje elektrykow budowlanych gotowych do podjęcia pracy od zaraz na długie lata. Praca jest w jednym miejscu, u jednego Kontrahenta, zatem posiadanie samochodu nie jest wymagane.

Nasz Klient oferuje:

- stałą, legalna pracę w jednym miejscu na długie lata
- bezpłatne zakwaterowanie 7 dni w tygodniu
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami
- bezpłatne zajęcia doszkalające język niemiecki – uwaga kurs doszkalający, nie uczący od podstaw
- płatne urlopy, zwolnienia, Kindergeld, gwiazdkowe, karpiowe, itp.
- bezpłatny autobus z hotelu na budowę
- bezpłatny obiad w piątek i możliwość poboru zaliczek

Wymagania

Nasz Klient oczekuje:
- doświadczenia zawodowego min. 3 lata jako elektryk budowlany
- dobrej znajomości języka niemieckiego – rozmowa odbywa się w tym języku
- rzetelności, sumienności i chęci do podjęcia stałej współpracy
- uprawnienia SEP (prosimy o skan) i dołączenie do CV

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
hotel, obiad, przejazdy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis