Elektryk budowlany/Monter instalacji elektrycznych

Trust and Safety sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Montaż instalacji elektrycznej w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej lub przemysłowym,
  • Przeciąganie okablowania oraz montaż tras,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik),
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własny samochód mile widziany.

Oferujemy

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Dobre warunki mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria