Elektryk Budowlany / Licenced Electrican Construction

Viktech P/S

Risskov, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnimy licencjonowanego elektryka z doświadczeniem w wykonywaniu instalacji elektrycznych w nowych budynkach mieszkalnych w Dani

  • Godziny pracy: Pełny etat (ok. 40h w tygodniu)

  • Wynagrodzenie srednio 175 DKK brutto/H
  • Gotowość do pracy- natychmiast

Wymagania

Wymagania:
Min. 3 lata doświadzcenia ze wszystkimi rodzajami istalacji elektrycznych stoswanych w nowych budynkach takich jak centra handlowe, apartamenty
Doświadczenie w pracy za granicą (warunek konieczny). Mile widziane w krajach skandynawskich
Posiadanie certyfikatu poświadczającego umiejętności wykonywania prac (warunek konieczny)
Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny). Dodatkowym atutem jest znajomość języka skandynawskiego.
Prawo jazdy i własny samochód
Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską a Danią

Prezentacja firmy

O Viktech<br/><br/>Viktech jest firmą rekrutacyjną, świadomą znac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji