Elektryk budowlany / Elektromonter / Pomocnik Elektryka + j.niemiecki komunikatywny

Sepona GmbH

79206 Breisach, zagranica

Sepona GmbH
Sepona GmbH

Oferujemy:
• atrakcyjne stawki brutto/h plus diety za każdy przepracowany dzień
• Dodatki świąteczne i urlopowe
• Punktualne wynagrodzenie
• możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
• Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony,
na warunkach niemieckich
• Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
• Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych
• Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
• opiekę polskojęzycznego konsultanta
• pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

OBOWIĄZKI
 wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,tras kablowych, montaż kabli, okablowywanie szaf rozdzielczych, podłączanie włączników i gniazdek
WYMAGANIA
 udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
 aktualne uprawnienia SEP
 gotowość wyjazdu do Niemiec
 punktualność i sumienność
 dyspozycyjność
 własny samochód mile widziany

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Osoby posiadające doświadczenie w pracy
mogą również kontaktować się z nami pod numerem tel.

+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

Kontakt WhatsApp + 49 151 1612 4602

lub mailowo na adres bewerbung@sepona.de

Rekrutację prowadzi dla Państwa Joanna Łuczak oraz Daniela Jamroz