HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Elektryk - BREMEN

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Aktualnie poszukujemy kandydatów na
Stanowisko: Elektryk

Obowiązki:

- montaż instalacji elektrycznych w budynkach
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektrotechnik lub elektronik)
- doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
- ważne uprawnienia SEP
- prawo jazdy Kat B i/lub własny samochód mile widziane
- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
- BEZPŁATNE zakwaterowanie
- opiekę Polskiego koordynatora
- ciekawe doświadczenie za granicą
- możliwość nawiązania bezpośredniej współpracy z zleceniodawcą niemieckim po okresie próbnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.