Opis stanowiska pracy

• Utrzymywanie sprawności linii technologicznych, maszyn i urządzeń,
• Bieżące usuwanie drobnych usterek w zakresie elektryki i układów automatyki,
• Modyfikowanie i wykonywanie nowych instalacji,
• Zapewnienie prawidłowego i bezawaryjnego działania instalacji energetycznych (gazowych, elektrycznych, wentylacyjnych, systemu przeciwpożarowego, grzewczych etc.),
• Planowanie i przeprowadzanie prac naprawczych systemów energetycznych oraz usuwanie wszelkich awarii,
• Wykonywanie przeglądów, oględzin, konserwacji rozdzielni elektrycznych,
• Kontrola i dozór w zakresie zgodność z przepisami UDT,

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie kierunkowe (wyksztalcenie wyższe/ inżynierskie o kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem),
• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia SEP powyżej 1kV-warunek konieczny,
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
• Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
• Znajomość eksploatacji budowy urządzeń energetycznych,
• Umiejętność analitycznego oraz innowacyjnego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
• Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Automatyka