Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

elektryk/ automatyk

Nr ref.: 39813
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu obsługi sterowników programowalnych Siemens
  • znajomości budowy i działania elementów sterowania i automatyki
  • znajomość instalacji oraz sieci pneumatycznych i hydraulicznych
  • umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • uprawnienia G1
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)