Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK/AUTOMATYK

( miejsce pracy ROLDROB S.A. Tomaszów Maz.)

Zakres Obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • Nadzór nad pracą maszyn oraz zapewnienie płynności produkcji;
  • Bieżące utrzymanie w ruchu automatyki i elektryki w maszynach i urządzeniach;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki,
  • Zaangażowanie , samodzielność, dyspozycyjność,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Prosimy o wysyłanie  CV i  listu motywacyjnego z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych”

Prezentacja firmy

Największy krajowy producent drobiu i jego przetworów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji