Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Elektryk / Automatyk

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

- konserwacja urządzeń pralniczych
- dbałość o utrzymanie ciągłości ruchu urządzeń
- bieżące przeglądy i naprawy
- współpraca z firmami serwisowymi

Oferujemy:

- pracę w firmie z powodzeniem działającej na rynku usług od 1997 roku
- współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- zapewniamy szkolenia stanowiskowe w pełni przygotowujące do pracy
- oferta dotyczy pracy stałej

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie w kierunku: elektryk, elektromechanik, automatyk
- uprawnienia SEP do 1 kV
- odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
- nie wymagamy doświadczenia, mile widziane staże lub praktyki na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych lub usługowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: