Pfluger Koperty Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym w Europie producentem kopert. Realizujemy zlecenia m.in. dla kampanii reklamowych, firm i instytucji finansowych. Aktualnie dla naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk – Automatyk

Od: Pfluger Koperty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu linii produkcyjnych oraz maszyn
  • Natychmiastowe podejmowanie działań naprawczych podczas awarii linii produkcyjnych
  • Nadzorowanie pracy urządzeń maszynowni jak pompy, sprężarki, dmuchawy
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z działem produkcji
  • Tworzenie/uzupełnianie dokumentacji technicznej i stanowiskowej
  • Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe w kierunku elektryk
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji sieci energetycznych o napięciu do 1KV
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6-14, 14-22)

Dlaczego my?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia
  • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 114, 178, 201, 204, 233 – przystanek Zawiła

Zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje CV. Umówimy się na spotkanie na którym będziesz mógł/a zobaczyć jak się u nas pracuje.