LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin, Stargard
Nr ref.: 0018023
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • włączanie urządzeń produkcyjnych i wspomagających przed uruchomieniem produkcji,
  • wykonywanie remontów i przeglądów instalacji urządzeń elektrycznych,
  • usuwanie awarii w funkcjonowaniu sterowania i zasilania urządzeń linii produkcyjnej,
  • raportowanie zaistniałych awarii oraz potrzeb korekcyjnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk automatyk),
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • znajomość programowania sterowników PLC,
  • posiadanie uprawnień SEP,
  • znajomość systemów wizualizacji,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość schematu elektrycznego i rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • gotowość do pracy zmianowej, 5 brygadowej.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • szkolenia techniczne,
  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych,
  • bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, bonusy,
  • miejsce pracy: Goleniów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.