Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • praca w dziale technicznym, utrzymanie ruchu,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń wszystkich linii produkcyjnych w zakresie automatyki,
  • branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach,
  • dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych.

Oferujemy:

  • 8-godzinny czas pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w jednej lokalizacji,
  • pracę w zakładzie posiadającym nowoczesny park maszynowy,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym PZU,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo – pożyczkowej.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki maszyn,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (rysunki i schematy),
  • mile widziane doświadczenie w chłodnictwie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość środowiska AutoCAD,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV bezpśrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Piekarnia Oskroba S.A. jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji