Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Elektryk - Automatyk

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 92-518 Łódź

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i linii produkcyjnych
  • Wykonywanie napraw elementów automatyki, sterowania i aparatów elektrycznych
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych, działania z obszaru preventic maintence
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych
  • Współpraca z działem produkcji celem zidentyfikowania obszarów możliwych usprawnień technologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o kapitale niemieckim
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach doskonalących organizowanych przez firmy zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Sukcesywne poszerzanie wiedzy, umiejętności i kompetencji
  • Pakiet benefitów socjalnych obejmujący dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dofinasowanie do posiłków

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektromechanika, automatyka), preferowane wyższe
  • Znajomość sterowników programowalnych PLC Siemiens 7
  • Min. Podstawowe umiejętności programowania sterowników Siemens
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w służbach Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym ( plus dyżury weekendowe i nadgodziny)
  • Samodzielność, proaktywność