ELEKTRYK/AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko ELEKTRYK/AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU.

OPIS STANOWISKA:

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń oraz maszyn w zakładzie;
  • Dokonywanie bieżących przeglądów maszyn;
  • Dbanie o konserwację i naprawę maszyn oraz instalacji;
  • Usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń;
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień w układach sterowania maszyn;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń, tworzenie raportów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  • Doświadczenie min. 1-2 lat w firmie produkcyjnej z branży automotive;
  • Doświadczenie na stanowisku elektryk/automatyk w dziale utrzymania ruchu;
  • Znajomość funkcjonowania systemów sterowania, pracy urządzeń elektrycznych i elektronicznych;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe i suwnice;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Obowiązkowość, pracowitość;
  • Umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Możliwość szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.