Elektryk - autobusy

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Min. 1- letnie doświadczenie przy wykonywaniu napraw pojazdów mechanicznych;
  • Znajomość zagadnień elektrycznych z budowy pojazdów;
  • Mile widziana znajomość układów ogrzewania i klimatyzacji oraz urządzeń diagnostycznych;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Opis stanowiska:

  • Naprawa autobusów poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów;
  • Wykonanie prac naprawczych poza terenem bazy (usuwanie awarii autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego);
  • Kontrola stanu części mechanicznych;
  • Naprawa części zamiennych i zespołów;
  • Konserwacja autobusów;

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • system premiowania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bilet miejski
  • pakiet medyczny

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne