Elektryk - 2 osobowy zespół

Socpol

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech w zawodzie:

Elektryk - 2 osobowe zespoły

Firma oferuje:

- umowę o pracę z pracodawcą niemieckim

- wynagrodzenie 10,0 Euro netto / godz

- pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Zakres obowiązków:

- remonty i naprawy,

- montaż instalacji od podstaw ( przemysłowe i mieszkaniowe)

- instalacje przemysłowe,montaż szaf sterowniczych,montaż urządzeń pomiarowych,

- urządzenia przeciwpożarowe,sygnalizacje elektryczne

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (czeladnicze)

- uprawnienia SEP do 1KV lub powyżej

- znajomość rysunku technicznego, schematów

- samodzielność – doświadczenie min 2 lata

- dokumenty potwierdzające kwalifikacje, uprawnienia

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - przynajmniej jedna osoba w zespole.

- własny środek transportu - przynajmniej jeden samochód w zespole

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY. DN. 16.02. 2009r., UZYSKALIŚMY CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości