Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektryk 1 zmiana!

Miejsce pracy: Niemodlin

Obowiązki:

  • Utrzymanie ruchu na zakładzie produkcyjnym
  • Uruchamianie a także optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Współpraca z zespołem realizacji projektu (technicy różnych specjalności: elektrycy, automatycy, mechanicy, itp.).
  • Relokacje maszyn, urządzeń, linii technologicznych - sporadycznie
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych (impedancji, rezystancji izolacji)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne (elektroenergetyka przemysłowa, elektryka, automatyka, mechanika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1-2 lata
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych, rysunków, schematów oraz uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe na umowę o pracę, bezpośrednio u naszego klienta
  • Praca przy innowacyjnych projektach z zakresu utrzymania maszyn, linii produkcyjnych oraz optymalizacji procesów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca stacjonarna, na I zmianę (6:00-14:00 od poniedziałku do piątku)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu

OFERTA PRACY STAŁEJ

SZCZEGÓŁY 723 004 319

Numer referencyjny: CeEN/05/20/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.