Elektryk- 1 zmiana, atrakcyjne wynagrodzenie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • prace przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach elektrycznych,
  • obsługa i serwis urządzeń zainstalowanych u klienta,
  • montaż szaf sterowania, rozdzielnic AKPIA i NN.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie - technikum elektryczne lub zawodowe elektryczne,
  • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej (schematy obwodowe, DTR),
  • uprawnienia SEP grupa 1,
  • mile widziane uprawnienia na pomiary elektryczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • brak ograniczeń pracy w hałasie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • stabilne warunku zatrudnienia,
  • pracę na 1 zmianę: 6:00-14:00,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

Oferta pracy stałej

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Numer referencyjny: ElJC/05/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.