OTTO Work Force

Elektrotechnik

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje dla swojego klienta – światowego lidera w dziedzinie producentów wysokiej jakości folii opakowaniowych – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: JA/EF/12/14

Miejsce pracy: Września, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

Utrzymanie w ruchu parku maszynowego firmy

Diagnozowanie przyczyn awarii (głównie w zakresie elektroniki/elektryki) oraz naprawa ewentualnych usterek

Prace konserwacyjne maszyn oraz urządzeń peryferyjnych

Oferujemy:

Pracę w systemie zmianowym (3 dni pracy, 3 dni wolnego)

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Wymagania:

Wykształcenia kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektrotechnik

Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, znajomość rysunku technicznego

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziana znajomość sterowników PLC

Doświadczenie w pracy z dużymi maszynami lub w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ

Po więcej szczegółów dotyczących oferowanego stanowiska pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osoba kontaktowa: Joanna Antczak, kom.: 519 687 979

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.